12 stycznia 2010

Plany na 2010

Witajcie, wszyscy zaglądający i Ci, do których ja zaglądam.
Wcale nie mam ochoty na robienie podsumowań minionego roku, bilansu zysków i strat, było-minęło, nie oglądam się za siebie, patrzę z nadzieją w przyszłość i chcę, aby za rok o tej porze mieć tyle pogody ducha, ile mam teraz. To "banalne" dobre samopoczucie jest wynikową mnóstwa zdarzeń, radości, zmartwień, zdrowia, więzi z ludźmi nam bliskimi i wszystkiego, co gromadzimy dzień po dniu, miesiąc po miesiącu....
Uchylona brama 2010 r. zaprosiła mnie w jego progi i chociaż jeszcze mało widoczne jest to, co mnie czeka, każdy kolejny krok rozprasza mgłę, która otula "tajemniczy ogród".Jak to na początku roku zwykle bywa, głowa pęka od natłoku planów, pomysłów. Koniec roku zweryfikuje czy chęci przekułam na konkretne czyny, bo z tym u mnie różnie. Życzenia osobiste, rodzinne chowam głęboko w sercu, natomiast robótkowe powinny ujrzeć światło dzienne. Spisane, niech służą mi za ściągę w tym roku. Może będą działały na zasadzie motywatora i na przekór ciągłemu deficytowi czasu pomogą realizować małymi krokami małe marzenia.
   Życzę więc Wam i sobie wiele radości i satysfakcji, jakie niosą ze sobą wszelkiej maści "koniki":) Żaden terapeuta (tak modna instytucja w dzisiejszych czasach) nie zastąpi ich uzdrawiającej mocy. Do dzieła więc!!!
Pobożna lista robótkowych życzeń na 2010 rok:
1. dokończyć zaczęte w poprzednich latach hafty
2. oprawić, co nadaje się do oprawienia
3. nauczyć się robić piękne decu-bombki (dla siebie i nie tylko)
4. wyszyć makatkę do kuchni
5. dokończyć wszystkie decu-przedmioty (walające się po domu)
6. wyszyć piwonie na prezent
7. zrobić szydełkowe gwiazdki i dzwoneczki na choinkę
8. na plastikowej kanwie wyszyć aniołki (też na choinkę)
9. ujarzmić jednoskładnikowy crack
10. uporządkować wszystkie pliki robótkowe

Może na początek starczy. Listę mam zamiar uzupełniać, jeśli coś mi się przypomni, lub wpadnę na kolejny pomysł. Oczywiście trzeźwe myślenie każe mi nie wierzyć w wypełnienie wszystkich punktów. Będę zadowolona, jeśli  zmaterializuję połowę z tego.
Pozdrawiam serdecznie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz