10 lutego 2010

W głowie mi się kręci...

od mnogości wyróżnień, które otrzymałam w ostatnim czasie. Naprawdę nie zapracowałam na nie. U mnie czas od pomysłu do jego realizacji musi przejść długą drogę i zanim ujrzy światło dzienne upłyną lata świetlne :) Dłubię więc w swoim tempie, co mi się w głowie wykluje, a Wy to doceniacie i za to bardzo, bardzo dziękuję. Może i to jest taka zabawa blogowa "ja Tobie, Ty mnie", ale daje motywację do dalszej pracy, zabawy w tworzenie swojej życiowej przestrzeni.
Jeszcze rok temu obchodziłam blogi szerokim łukiem, ponieważ "pamiętnik wirtualny" interpretowałam jako swoisty ekshibicjonizm, bo jak można o swoich intymnych sprawach tak publicznie...Nie wiedziałam o istnieniu innych blogów. Przypadek,  a może jednak potrzeba takiego miejsca, sprawił, że zaczęłam się im przyglądać, a później przyszła odwaga, która pozwoliła stworzyć swój wirtualny domek. Z niego wyruszam codziennie w odwiedziny, zachwycam się, inspiruję,  uczę, wzruszam...Cieszę się, że znalazłam swoje miejsce :)
A oto wyróżnienia, bo przecież o nich ten post:Dziękuję Elizie, która tworzy piękne miniaturki z koralików i nie tylko.
Dziękuję Monice, która stawia cudne kropki - niekoniecznie nad "i" :)
Pozdrawiam gorąco.

5 komentarzy:

 1. ...jedna baba drugiej babie....;-D Ale serio, też było dla mnie kiedyś nie do pomyślenia prowadzenie bloga, a tu proszę, roczek minął, światek się rozszerzył, mam gdzie zaglądać i sie inspirować....pozdrawiam! Gratulacje wyróżnień.

  OdpowiedzUsuń
 2. ...może i w tym coś jest, że "jedna baba, drugiej babie" -w przenośni i tak dosłownie. Ale jak to buduje i ile pozytywnej energii dostarcza!
  Gratuluję Ci Mileno.

  OdpowiedzUsuń
 3. Milenko gratuluje wyroznien...
  jesli chodzi o len to po przestudiowaniu zagadnien zwiazanych z ta tkanina wydaje mi sie ,ze nie jest to len obrazkowy. Moja tkanina jest produktem belgijskiej firmy MCG. Jest to 100%len o splocie 32 a dokladnie wyglada tak(zdjecie do powiekszenia na dole strony)http://cgi.ebay.com/MCG-Belgium-100%25-Linen-32ct-cross-stitch-fabric-30x36_W0QQitemZ260542051947QQcmdZViewItemQQimsxZ20100124?IMSfp=TL100124004006r20446

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Milenko, już marzec:)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń