11 maja 2009

Wariacje na temat tła

Tak sobie hasam po blogach i widzę,że powstają nowe pięknie "opakowane" wirtualne pamiętniki. I ja zapragnęłam przez chwilę wcielić się w rolę pseudografika, i co widać na załączonym obrazku, eksperymentuję z tłami i wciąż szukam swojej ostatecznej wersji. Nie wiem jak długo jeszcze to potrwa, ale tak jak w domu - nudzą mnie na dłuższą metę meble, przedmioty itp. zbyt długo tkwiące w jednym miejscu - podobnie rzecz się ma z blogiem. Kiedy siądę na tyłku i będę zadowolona??? Nie mam pojęcia. Być może ostatecznie wrócę do pierwotnej wersji.
Wędrowcze, może doradzisz rozdartej duszy, które tło jest bardziej twarzowe - to, czy poprzednie? A jeśli dodatkowo wiesz, jak usunąć to "coś" (hotbliggityblog) w lewym górnym rogu - będę wdzięczna. Pozdrawiam :)

9 komentarzy:

 1. Jako, że "zboczona" jestem na punkcie słoneczników, to właśnie te tło przypadło mi do gustu...;-) tylko poza tłem niczego więcej nie widziałam;-)
  Przy okazji witam się serdecznie, bo to pierwszy mój wpis na Twoim blogu...sama niedawno zaczęłam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jolinko, witam Cię serdecznie. Widzisz, jestem żywym przykładem na to, jak kobieta zmienną jest. Po słonecznikach ani śladu :).Mam nadzieję, że mimo ich braku blog jest przyjemny dla oka. Naczytałam się i napatrzyłam na Twój świeżutki, piękny blog i zapragnęłam zmian na swoim. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. to jest przepiękne - choć i poprzednie mi się podobało...poradziłam? Heeee....;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na dwoje Aga wróżyła :)Narazie zostanę przy tem, bo tamto trochę smutnawe jak na rozbuchaną wokoło wiosnę. Będę miała wersje na 2 sezony: wiosna/lato i jesień/zima. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. jak dla mnie ta szata jest super. Kolorystyka spokojna, stonowana -takie lubię :)
  ... a przy okazji mała prośba - czy jest mozliwe, aby wśród profilów (przy zamieszczaniu komentarzy)obok istniejących znalazł się "Nazwa/adresURL" -mają tak inne dziewczyny, które mają blogspota. Ułatwiłoby to dodawanie komentarzy dla osób nie zalogowanych w Google.
  Pozdrawiam -Penelopa

  OdpowiedzUsuń
 6. Penelopo, cieszę się, że blog przypadł Ci do gustu. Dziękuję za uwagę dot. komentarzy - już zmieniłam. Pozdrawiam.

  Milena

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj, też jestem u Ciebie po raz pierwszy , więc nie wiem czy poprzednia szata bloga była równie ładna jak ta- ale wg mnie tak jak jest , jest dobrze:)
  A napisu z lewego górnego rogu raczej sie nie pozbędziesz, to baner strony z której wzięłaś tło- coś za coś;))Pozdrawiam również z małopolski:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj,uważam,że szatka Twojego bloga jest piękna!!! Pozdrawiam serdecznie,Maja

  OdpowiedzUsuń
 9. I love it! Very creative!That's actually really cool.
  謝謝你的文章分享,請你有空到我

  參觀,Thanks

  OdpowiedzUsuń